محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

این روزها بازی های کلماتی بسیار پرطرفدار شدند و بازارشون داغه داغه که البته حق هم دارند! چون واقعا هیجان انگیز هستند.

در این مطلب برای شما علاقمندان به بازی های اندرویدی کلمات، یک بازی بسیار هیجان انگیز و جالب را بررسی خواهیم کرد.

ارثیه آقام عنوان بازی هست که توسط آروند استدیو طراحی شده است و با موضوع کلمات و دانستنی ها که شمارا ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

ارثیه آقام دارای چهار بخش مجزا با موضوع کلمات به سبک های مختلف است که شما می توانید با بازکردن قسمت ها ساعت ها سرگرم شوید.

عنوان بخش ها به ترتیب “بخش شیرینی-بخش مربا-بخش آبنبات” هستند که در ادامه به توضیح هر بخش می پردازیم.

بخش شیرینی:

در این بخش شما باید کلماتی که حروف آنها در صفحه موجود است را حدس بزنید و پاسخ را پیدا کنید درضمن هیچ کدام از کلمات ربطی به هم ندارند و هر کلمه موضوع خودش را دارد، البته برای راحتی شما سازندگان در خیلی از مراحل بازی یک حرف از کلمه را نشان داده اند که شما هرچه سریعتر به پاسخ برسید.

بخش مربا:

در این بخش که شباهت بسیار زیادی به بازی ایرانی آمیرزا دارد شما باید با حروفی که در اختیار دارید و با بهم وصل کردن حروف کلماتی بامعنی را حدس بزنید و پاسخ هارا پیدا کنید و درضمن شما با پیدا کردن کلمات بامعنی که در بازی نیست و رساندن آنها به ۱۰ کلمه می توانید جایزه خوبی را بدست آورید.

بخش آبنبات:

این بخش هم مانند بخش شیرینی شما باید با جابجا کردن حروف کلمات را حدس بزنید اما در این بخش موضوع کلمات به هم مربوط هستند و در یک موضوع خاص قرار دارند و در قسمت بالای صفحه شخصی بازی به شما راهنمایی هایی خواهد کرد که شما زودتر کلمات را حدس بزنید.

 

گزارش خرابی لینک
نسخه اندروید : 4.0
حجم : 35 مگابایت
ورژن بازی یا برنامه : 2.52
تصاویری از محیط برنامه / بازی
  • مطالب مرتبط

    تمامی حقوق مطالب برای تکست روید محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.